niedziela, 18 września 2016

Owocowe przyjemności

Fandom: Haikyuu!!
Pairing: Sawamura Daichi/Sugawara Koushi
Rodzaj: Fanfiction; double drabble
Gatunek: Fluff; shounen-ai
______________________________

Daichi uwielbiał pomarańcze. Zawsze jadł przynajmniej jedną dziennie, a jeśli w sklepie ich brakowało, pocieszał się sokami z miąższem. Najbardziej lubił stopniowo obrywać skórę, by dłużej trzymać ją w palcach; pozostawał na nich przyjemny, gorzkawy zapach.
Jako codzienny rytuał traktował zjedzenie jednej tuż przed wyjściem do szkoły, by potem przez całą drogę i pierwsze zajęcia, aż do przerwy obiadowej, mieć jej smak w ustach.
Dopóki nie poznał Sugawary.
Koushi smakował brzoskwiniami; kochał zajadać się nimi w łóżku lub na kanapie – albo czasem w pośpiechu gdzieś biegnąc. Zawsze wtedy strużka soku skapywała mu wzdłuż brody, a on nie zwracał na to większej uwagi. Niezwykle rozczulał tym Daichiego.
Dlatego zaczął sam dbać o to, by Sugawara nie brudził sobie ubrań, i mebli przy okazji.
Koushi miał też gładką cerę na podbródku, właściwie cały był delikatny, gdy tak Sawamura przyciągał go do siebie i delikatnymi pocałunkami pomagał oczyścić się z miąższu. Sam bardzo przypominał owoc, którym z umiłowaniem się zajadał.
Choć Daichi wolał swoje wyśmienite pomarańcze, perspektywa smakowania w słodkich brzoskwiniach, zwłaszcza tych z ust Sugawary, nie była niczym strasznym.
Przecież na półkach sklepowych, koło soków zwykłych, stały też te mieszane, prawda?
I Sawamura zauważył, że ich smaki pasowały do siebie idealnie.
Zainspirował mnie ulubiony soczek XD Fajny pomysł można znaleźć w dosłownie wszystkim, potwierdzam tę regułę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
RENDERS: 1,2